Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

 

WIADOMOŚCI

Oferta szkoleniowa Centrum Kompetencji ds. digitalizacji w muzeach na rok 2014

01/02/2014

W 2014 roku Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów przeprowadzi kolejny cykl szkoleń z zakresu szeroko rozumianych procesów digitalizacyjnych w muzeach. Szkolenia podzielone zostały ze względu na stopień zaawansowania oraz formę. Oprócz szkolenia wprowadzającego o charakterze ogólnym, przeprowadzone zostaną także warsztaty praktyczne, które odbywać się będą w regionalnych ośrodkach, w tym we wzorcowych pracowniach digitalizacji. Na wszystkie szkolenia zapraszamy w pierwszej kolejności pracowników muzeów rejestrowych, w miarę wolnych miejsc pracowników pozostałych muzeów, a następnie przedstawicieli innych instytucji publicznych.

Pełny plan szkoleń na 2014 rok i szczegółowe informacje na temat poszczególnych spotkań są dostępne na stronie Centrum Kompetencji ds. digitalizacji zasobów muzealnych pod adresem http://digitalizacja.nimoz.pl/edukacja/pokaz/oferta-szkoleniowa-2014.

 

(na podstawie materiałów nadesłanych przez NIMOZ)Wstecz

WYSZUKAJ

ZAPYTAJ

formularz kontaktowy

banner prezentacji

KONTAKT: DEPARTAMENT MECENATU PAŃSTWA: TEL: 22 42-10-512, E-MAIL: DIGIT@MKIDN.GOV.PL