Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

 

WIADOMOŚCI

Warsztaty poświęcone Priorytetowi „Digitalizacja"

07/11/2014

W najbliższym czasie planowane jest uruchomienie ostatniego naboru wniosków do Programu Wieloletniego „Kultura+", Priorytetu „Digitalizacja".

Narodowy Instytut Audiowizualny jako Operator tego programu organizuje cykl trzech spotkań warsztatowych, w trakcie których wyjaśniona zostanie procedura składania wniosków o dofinansowanie. Na spotkaniu poruszone będą kwestie związane z formularzem wniosku oraz z regulaminem programu.

Podczas każdego spotkania ekspert z właściwego Centrum Kompetencji przybliży zagadnienia związane z digitalizacją poszczególnych rodzajów materiałów.

Wszystkie spotkania będą się odbywać w siedzibie Narodowego Instytutu Audiowizualnego (Sala Audio) na ul. Wałbrzyskiej 3/5 w Warszawie.

  • 17.11.14 godz. 11.00 warsztat archiwalny, Maciej Gajewski, Narodowe Archiwum Cyfrowe

  • 18.11.14 godz. 11.00 warsztat biblioteczny, Agnieszka Leszyńska, Biblioteka Narodowa

  • 19.11.14 godz. 11.00 warsztat muzealny, Katarzyna Zielonka, Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmuje Magdalena Pauk pod adresem mailowym magdalena(dot)pauk(at)nina(dot)gov(dot)pl do dnia 14 listopada br.

Informacje o warszatach znaleźć można także na stronie Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

Uwaga!

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Jedną instytucję mogą reprezentować nie więcej niż 2 osoby. Pierwszeństwo przysługuje instytucjom, które nie otrzymały jeszcze dofinansowania w ramach Programu Wieloletniego „Kultura+", Priorytetu „Digitalizacja".
W przypadku dużego zainteresowania, przewidywane jest przeprowadzenie dodatkowych spotkań warsztatowych w późniejszym terminie. 

(na podstawie materiałów nadesłanych przez NInA)Wstecz

WYSZUKAJ

ZAPYTAJ

formularz kontaktowy

banner prezentacji

KONTAKT: DEPARTAMENT MECENATU PAŃSTWA: TEL: 22 42-10-512, E-MAIL: DIGIT@MKIDN.GOV.PL